Viena no mūsu prioritātēm ir kvalitatīva un iespējami tuvāka servisa pakalpojumu nodrošināšana visos Latvijas reģionos. Šobrīd STOKKER AGRITECH servisa centri atrodas Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rīgā, Saldū, Talsos, Jēkabpilī, Rēzeknē un Gulbenē, aptverot visus Latvijas reģionus. Visai pārstāvēto zīmolu tehnikai tiek nodrošināts rūpnīcas standartiem atbilstošs serviss.

CNH Industrial rezerves daļas un serviss
Visiem oficiālajiem New Holland izplatītājiem tiek nodrošināts pilns rezerves daļu klāsts, lai piegāde notiktu bez kavēšanās un nebūtu ilgas dīkstāves. Ir pieejams arī plašs apstiprinātu aksesuāru sortiments, kas palīdz uzlabot tehnikas veiktspēju visos apstākļos.

STOKKER AGRITECH servisa centru tīkls Latvijā

 

 

PAKALPOJUMI

Kādēļ izvēlēties STOKKER AGRITECH servisa pakalpojumus?

  1. Operatīvi nodrošinām kvalitatīvus servisa pakalpojumus visos Latvijas reģionos.
  2. Pie mums strādā pieredzējuši un zinoši inženieri un mehāniķi, kuri regulāri pilnveido savas zināšanas un prasmes rūpnīcu organizētās apmācībās.
  3. Jebkuru remontdarbu laikā tiek izmantotas oriģinālās rezerves daļas un materiāli.
  4. Mūsu komandā strādā 8 rezerves daļu speciālisti, lai nodrošinātu maksimāli ātru un precīzu Jūsu tehnikai nepieciešamo rezerves daļu piegādi.
  5. Sniedzam servisa pakalpojumus gan uz vietas servisā, gan izbraukumos. STOKKER AGRITECH speciālistu komandas rīcībā ir 26 servisa vajadzībām aprīkots mikroautobusi.
  6. Mēs kontrolēsim Jūsu tehnikas tehnisko stāvokli, kā arī ieteiksim nomainīt bojātās detaļas. Izcila apkalpošana jebkurā STOKKER AGRITECH servisā.


PAKALPOJUMI

  1. Tehniskā apkope.
  2. Vidēji un sarežģīti remontdarbi. Vidējie un sarežģītie remontdarbi, kas saistās ar dzinējiem, transmisiju degvielas sūkņiem, reduktoriem un hidrauliku.
  3. Elektrisko sistēmu remonts. Izmantojot modernāko aprīkojumu, augsti kvalificēti elektriķi ātri un efektīvi veic automašīnas elektrosistēmu diagnostiku un remontu.

Rakstiet mums

Lūdzu, aizpildiet visus laukus.

Esmu izlasījis un piekrītu Privātuma noteikumiem