Jaunumi

STRĀDĀ TAGAD, MAKSĀ RUDENĪ!

31.05.2019

Akcijas piedāvājums jaunu New Holland traktoru un kombainu iegādei!

• Noformē līgumu par tehnikas iegādi.
• Saņem un sāc lietot tehniku uzreiz!
• Pirmo iemaksu un pirmo pamatsummas maksājumu veic tikai rudenī!*Piedāvājums spēkā līdz 31.05.2019. Visas cenas norādītas bez PVN 21%.
*Piedāvājums attiecas tikai uz jaunas tehnikas iegādi un saimnieciskās darbības veicēju. Lēmumu par finansējuma piešķiršanu pieņem un apstiprina līzinga kompānijas kredītkomiteja. Akcijas rīkotājs patur tiesības grozīt, papildināt vai atsaukt akcijas nosacījumus.
Attēliem ir ilustratīva nozīme, tehnika var atšķirties no attēlos redzamās.

NEW HOLLAND Latvijas Simtgades traktors nodots SIA "Oma Food"

Mūsu īpaši lolotais Latvijas Simtgades traktors ir atradis saimnieku un tas būs redzams darbos Straupes pusē! Jaunais traktora saimnieks ir SIA "Oma Food".

New Holland kombainu apmācības Jelgavā, 4. un 5. jūnijā!

4. un 5. jūnijā STOKKER AGRITECH Jelgavas centrā norisinājās New Holland kombainu mācības operatoriem. Šāda veida apmācības notiek jau otro gadu pēc kārtas, lai ar jauno tehniku iepazīstinātu un apmācītu operatorus, kas strādās saimniecībās, kas iegādājušās New Holland kombainus.

Ielūdzam uz STOKKER AGRITECH sezonas atklāšanu Jelgavā, 12. un 13.aprīlī!

Pie mums apskatāma jaunākā tehnika no New Holland, POTTINGER un JCB, uz vietas plašākais tehnikas klāsts un speciālistu konsultācijas, padomi un risinājumi! Tehnikas demonstrējumi un testa braucieni, vērtīga izloze, aktivitātes, pusdienas un piedāvājumi! Uz tikšanos!