RŪPNĪCAS FINANSĒJUMS sadarbībā ar ​CNH Industrial CapitalCNH Industrial Capital ir lauksaimniecības nozarē atzīts un atpazīstams New Holland finanšu pakalpojumu sniedzējs. Tas sniegs padomu un piedāvās tieši Jūsu vajadzībām atbilstošus finanšu risinājumus. Sadarbība ar CNH Industrial Capital Jūs varēsiet būt drošs, ka darījums noslēgts ar partneri, kas teicami orientējas lauksaimniecības uzņēmumu finansēšanā.

Mēs piedāvājam:
• ātru finansējuma pieteikumu apstrādi;
• vienmēr izdevīgus un konkurētspējīgus finansēšanas nosacījumus, piemēram, rūpnīcas finansējuma zemās likmes konkrētiem modeļiem regulāro akciju ietvaros;
• elastīgus atmaksas termiņus, ņemot vērā klientu prasības, maksātspēju un nozares īpatnības (piemēram, sezonalitāti);
• stabilu un uzticamu sadarbības partneri.

FINANŠU UN OPERATĪVAIS LĪZINGS

Cieša sadarbība ar līzinga kompānijām palīdz atrast mūsu klientiem labākos finansējuma risinājumus un nosacījumus. Izvēloties šo pakalpojumu, klients ietaupa savu laiku un saņem jau gatavu risinājumu. Turklāt tas notiek daudz ātrākā laika posmā – līzingu var noformēt līdz pat 1 darba dienas laikā!
STOKKER AGRITECH piedāvā finanšu un operatīvo līzingu gan lietotai, gan arī jaunai tehnikai. Katrs piedāvājums tiek sagatavots individuāli, ņemot vērā katra klienta vēlmes, piemēram, sezonālo grafiku graudu audzēšanas saimniecībām. Šajā gadījumā ar līzinga kompāniju var vienoties, ka lielākie pamatsummas maksājumi tiek veikti tikai vienu vai divas reizes gadā, savukārt pārējos mēnešos tiek maksāti salīdzinoši nelieli procentu maksājumi.

Mūsu sadarbības partneri:

               

               

 

Konsultācijas par finansējumu:
Vera Plokšta
Tālrunis: +371 26695854
E-pasts: vera.ploksta@stokker.com

Rakstiet mums

Lūdzu, aizpildiet visus laukus.

Esmu izlasījis un piekrītu Privātuma noteikumiem