TAVS JAUNAIS T7

New Holland T7 sērijas traktoru piedāvājums Tavai saimniecībai.

Traktori, kas radīti smagam darbam.

Cena sākot no 65 000 €

Izvēlies savu T7 jau šodien!

TD5 TRAKTORI PAR LIELISKU CENU – PĒRKOT

New Holland TD5 sērijas traktori par ļoti labām cenām! Iegādājoties kopā ar PÖTTINGER zāles lopbarības sagatavošanas agregātiem par vēl izdevīgākām cenām! Reāls ietaupījums!

INTELLISENSE™ AUTOMATIZĀCIJA

New Holland jaunais CR Revelation kombainu klāsts paceļ automatizāciju jaunā līmenī un ievieš virkni uzlabojumu, kas vēl vairāk nostiprina pasaulē jaudīgākā kombaina pārākumu pār konkurentiem.

T6 DYNAMIC COMMAND™

KLASĒ LIELĀKĀ EFEKTIVITĀTE! Visefektīvākais četru cilindru traktors sava segmentā.

• Par 9% mazāks degvielas patēriņš
• Līdz pat € 900 degvielas ekonomija 750 stundas

CR REVELATION

CR sērijas kombaini - izvēlies augstāko ražas novākšanas standartu un sasniedz savus mērķus jau šodien! CR10.90 kombainam pieder pašreizējais pasaules rekords ražas novākšanā - 797,656 tonnas 8 stundās.

Demo kombaina New Holland CR9.90 izaicinājums 2019!

26. jūlijā iepazinām darbībā New Holland kombainu CR9.90 ar jaunāko IntelliSense™ automatizācijas sistēmu, kas ļauj kombainam reaģēt ik pēc 20 sekundēm, izvēloties labāko darbību no 280 miljoniem iespēju.

Ielūdzam uz New Holland tehnikas demonstrējumiem Sikšņu ciemā, 10. augustā!

Ielūdzam uz New Holland tehnikas demonstrējumiem Sikšņu ciemā, Rucavas novadā, 10. augustā! Demo norisināsies “Dunikai 100” jubilejas noslēguma pasākuma ietvaros.

TD5 traktori par lielisku cenu – PĒRKOT KOPĀ VĒL IZDEVĪGĀK!

New Holland TD5 sērijas traktori komplektā ar PÖTTINGER zāles lopbarības sagatavošanas agregātiem par vēl labākām cenām.