INTELLISENSE™ AUTOMATIZĀCIJA

New Holland jaunais CR Revelation kombainu klāsts paceļ automatizāciju jaunā līmenī un ievieš virkni uzlabojumu, kas vēl vairāk nostiprina pasaulē jaudīgākā kombaina pārākumu pār konkurentiem.

T6 DYNAMIC COMMAND™

KLASĒ LIELĀKĀ EFEKTIVITĀTE! Visefektīvākais četru cilindru traktors sava segmentā.

• Par 9% mazāks degvielas patēriņš
• Līdz pat € 900 degvielas ekonomija 750 stundas

CR REVELATION

CR sērijas kombaini - izvēlies augstāko ražas novākšanas standartu un sasniedz savus mērķus jau šodien! CR10.90 kombainam pieder pašreizējais pasaules rekords ražas novākšanā - 797,656 tonnas 8 stundās.

NEW HOLLAND Latvijas Simtgades traktors nodots SIA "Oma Food"

Mūsu īpaši lolotais Latvijas Simtgades traktors ir atradis saimnieku un tas būs redzams darbos Straupes pusē! Jaunais traktora saimnieks ir SIA "Oma Food".

New Holland kombainu apmācības Jelgavā, 4. un 5. jūnijā!

4. un 5. jūnijā STOKKER AGRITECH Jelgavas centrā norisinājās New Holland kombainu mācības operatoriem. Šāda veida apmācības notiek jau otro gadu pēc kārtas, lai ar jauno tehniku iepazīstinātu un apmācītu operatorus, kas strādās saimniecībās, kas iegādājušās New Holland kombainus.

STRĀDĀ TAGAD, MAKSĀ RUDENĪ!

Akcijas piedāvājums jaunu New Holland traktoru un kombainu iegādei! • Noformē līgumu par tehnikas iegādi. • Saņem un sāc lietot tehniku uzreiz! • Pirmo iemaksu un pirmo pamatsummas maksājumu veic tikai rudenī!